вівторок, лютого 12

Свій голос має...12 лютого о 14:00 в приміщенні Бібліотеки-філії № 6 за адресою проспект Соборний 173 відбувся Творчий вечір Миколи Білокопитова «Свій голос має…», який присвячено його 65-річному ювілею.

Микола Білокопитов поет-гуморист, член Національної спілки письменників України, лауреат всеукраїнських літературних премій імені Остапа Вишні, Степана Руданського й Василя Юхимовича, багаторазовий лауреат конкурсу «Весела Січ», лауреат газети «Веселі вісті». Він працював у багатьох запорізьких газетах.
Товариський, з веселою вдачею Микола Білокопитов завжди бажаний гість у школах, вищах, а також у бібліотеках. Крім того, він великий патріот України, який впевнений, що більшість українських людей – доброзичливі, працьовиті і добросердні. Його стезею став письменницький труд, а саме гумор і сатира.
Учасники заходу отримали цікаву інформацію про життя і творчість нашого відомого земляка, послухали гуморески, басні автора, які залишаються актуальними навіть декілька десятиліть після написання.
Всі бажаючи мали змогу взяти участь у конкурсі «Кращий читець творів Миколи Білокопитова». Переможці отримали заохочувальні призи.
Ми раді привітати з Днем народження нашого видатного земляка!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар