субота, січня 12

Моя книжкова полиця.

12 січня відбулося перше у цьому році засідання нашого читацького обєднання «Коло натхнення». Ми хотіли підвести підсумки, хотіли щоб читачі поділилися думками про книги, які вони прочитали у 2018 році, познайомити всіх з новими надходженнями літератури. Різноманіття тем і форм перетворилося у захід Бібліоквілт «Моя книжкова полиця».

І насправді мова йшла навколо улюблених книг. Читачі ділилися своїми думками і навіть дискутували. Ми обрали двох найактивніших читачок, які перемогли у різних номінаціях.

В номінації «Творча особистість» перемогла Тетяна Курилова. Вона є членом нашого читацького активу і учасником двох наших клубів: Клубу української стародавньої вишивки «Спадщина» і Читацького об’єднання «Коло натхнення». Тетяна відвідує майже всі наші заходи і завжди цікавиться усіма новинками. Вона дуже творча людина. У 2018 році у нашій бібліотеці проходила виставка ляльок, які Тетяна створює. Читачка поділилася враженням від прочитаної книги, зачитала улюблені уривки з неї.

У номінації «Яскрава особистість» перемогла Сущенська Раїса Семенівна. Це дуже яскрава, життєрадісна жінка, яка так і випромінює енергію. В неї дуже багато талантів, які вона продемонструвала нам під час заходу. Раїса Семенівна читала улюблені вірші Ліни Костенко, японську поезію і навіть виконала для нас танцювальний номер.

Під час заходу ми познайомили учасників з книжковими новинками, які ми щойно отримали.
Хотілося також підняти напередодні Старого Нового року настрій нашим читачками, тому ми вирішили провести тестування «Яка ти літературна героїня?», що визвало бурхливі емоції серед читачок.

Ви також можете разом з нами пройти це тестування і дізнатися на яку літературну героїню ви схожі.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар