субота, грудня 1

Таланти, що народилися в один день.


1 грудня Бібліотека-філія № 6 подарувала своїм читачам прекрасну зустріч з музикою, а старшим учасникам  також і зі своєю молодістю. Пісні «Рідна мати моя», «Київський вальс: знову цвітуть каштани», що звучали, стали улюбленими для кількох поколінь і відомими у всьому світі. Їх і зараз виконують молоді виконавці. Дехто вважає що це народні пісні, але в них є автори – композитор Платон Майборода і поет Андрій Малишко.

Ми згадали їх тому, що 1 грудня виповнюється 100 років з Дня народження українського композитора Платона Майбороди і його брата, також відомого композитора Георгія. Життя братів було повязано з нашим містом. Вони жили тут деякий час і внесли вклад в розвиток його культури. На честь Платона Майбороди навіть назвали Запорізьке музичне училище.

Допомогла нам провести цей захід Музичне вітання «Таланти, що народилися в один день» лектор-волонтер Шарій Віра Олександрівна. Вона дуже цікаво розповідала, про життя композитора, про його дружбу з Андрієм Малишко. Пісні підспівували всі учасники заходу з великим задоволенням, а дехто і зі сльозами на очах.

Ми вважаємо, що важливо знати історію рідного краю і видатних діячів культури, які присвятили своє життя нашому місту і внесли свій внесок в його розвиток.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар