пʼятниця, листопада 2

Зверніть увагу: НОВИНКИ!


В нашій бібліотеці відбулася радісна подія. Ми отримали нові книги, які придбано за рахунок коштів депутатського фонду. 

Дякуємо за небайдужість і допомогу депутату 
Гальчинській Зінаїді Миколаївні!!!

Серед отриманих книжок багато цікавих і дуже популярних, які надруковано міліонними накладами і читають у всьому світі. Тепер з визнаними бестселерами можуть ознайомитися і наші читачі.

Пропонуємо декілька з них.

Відкриває наш Short-огляд дивовижна і неймовірно життєрадісна книга американського сучасного письменника Ентоні Дорр «Все те незриме світло». До речі за цю книгу автор здобув Пулітцерівську премію.

Події відбувається в охопленій війною Франції, де зустрічаються сліпа французька дівчина Марі-Лор та німецький хлопець Вернер, який пішов на війну. Його думки затуманені фашистською пропагандою, але незриме світло, що виникає в його душі має змінити все…
Наступна книга  «Мексиканські хроніки» Макса Кідрука змусить нас пережити карколомні пригоди у екзотичній далекій країні: участь у гамірному яскравому фестивалі, зустріч з міфічними чаклунами, та слідами зниклого племені майя, відчайдушна мандрівка смарагдовими джунглями.
Всі хто мріють про мандри далекими невиданими країнами прочитайте цю книгу. Вона сповнена захопливих пригод і іскрометного гумору.
Автор отримав за цю книгу дві премії – ІІ премію «Коронації слова» і друге місце у конкурсі «Найкраща українська книга».


Детективи – один із найулюбленіших жанрів наших читачів. Тому ми не могли пройти повз нової книги Поли Гоукінз «Глибоко під водою».
Роман «Дівчина у потягу» авторки став бестселером і був екранізований. Його перекладено 47 мовами, тираж склав близько 20 мільйонів примірників. Тому новий роман чекали всі.

Разом з автором ви маєте розгадати таємничу і моторошну загадку Затону Утоплениць, який століття забирав життя жінок.

А також ви дізнаєтеся чи став новий роман кращим за перший!

Роман відомого американського письменника Деніела Кіза вже назвали одним з найлюдяніших і найпроникливіших творів сучасності. Його неодноразово екранізували. Екранізація 1968 року здобула премію «Оскар». Нарешті ви можете прочитати «Квіти для Елджернона» українською мовою.

Недоумкуватий Чарлі Гордон має заповітну мрію стати розумним. Слідуючи за своєю мрією, він погоджується на операцію на мозку. Після операції його інтелект сягає неймовірних висот. Але ніхто не передбачив наслідків операції…


Немає коментарів:

Опублікувати коментар