вівторок, листопада 27

16 днів проти насильства.

    Наша бібліотека приєдналася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проходить з 25 листопада по 11 грудня. Основна мета цієї акції - привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, а також формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
   Особливо важливо проводити виховну роботу серед молоді. Тому наш бібліотекар спільно з працівниками Прокуратури  № 3 Хортицького району провів Урок права у Гімназіїї № 45.Працівник бібліотеки у ігровій, цікавій формі Правової гри «Як захистити дитинство» ознайомила старшокласників з їх правами і обов’язками. Особливо зацікавив учасників Літературно-правовий конкурс під час якого необхідно було визначити які права було порушено головними героями відомих казок.

   В програмі Правового уроку також були «Інтелектуальний штурм» та «Правовий ринг» під час яких старшокласники повинні були правильно відповісти на питання стосовно основних понять права.


     Закінчився захід також дуже цікаво грою «Чарівна скринька». Учасникам було обявлено, що на дні чарівної скриньки лежить найцінніший скарб у світі. Кожен міг підійти і подивитися що це.
Як ви гадаєте, що це було?
На дні скриньки лежало просте дзеркало і кожен хто дивився у скриньку бачив своє відображення.
Дійсно головний скарб нашої планети – це люди і особливо діти, які є нашим майбутнім.

  В рамках акції «16 днів проти насильства» наша бібліотека підготувала також виставку-плакат у вікні «Твої права і свободи», а також памятку «Закон на сторожі дитинства».
Немає коментарів:

Опублікувати коментар