субота, червня 16

Тут поєдналися майстерність і любов.

На персональній виставці ляльок нашої читачки Тетяни Курилової поєдналися майстерність і любов - любов до творчості і майстерність створювати своїми рукми дивовижні речі. 
Тетяна навчилася плести і шити вже давно, а от бажання реставрувати ляльки з'явилося випадково і непередбачено всього рік тому. Якось вона йшла додому повз дитячого садочка і побачила дві старі ляльки, які викинули прямо на дорозі. Що то було вона не знає. Каже, що думка взяти із собою ті забуті і покинуті ляльки була як осяяння. Вона принесла їх додому, випрала одяг, реставрувала обличчя і волосся, і дала лялькам імена. Ася і Наталка стали першими експонатам Тетяниної колекції. Вього за рік колекція ляльок збільшилася до 40. Серед них є ляльки сплетені, є також пошиті іграшки для розвитку моторики дитини і розумового розвитку, але Тетяні більше всього подобається знаходити старі покинуті іграшки і дарувати їм друге життя. Вона іноді сама шиє їм одяг, іноді купує необхідні речі в секонд хенді, намагається реставрувати їх так, щоб залишити стиль тієї епохи і індивідуальність.

Тетяна активна учасниця майже всіх наших заходів. Вона цікавиться
театром, музикою, мандрівками і багатьма іншими речами. На все вона знаходить час. Після майстер-класу з техніки стародавньої української вишивки, який проводила бібліотека у, Тетяни з'явилося ще одне захоплення - вишивання. Творче натхнення цілком захопило жінку і за декілька місяців вона вишила своїми руками чудову вишиванку, використовуючі національні традиції і техніки. Вона подарувала свій перший витвір нашій бібліотеці і тепер він прикрашає виставку робіт майстрині.

Серед нашіх читачів багато цікавих творчих людей, які мають різні таланти - пишуть вірші, створюють музику, маллюють картини, співають. Ми раді, що створене нашої бібліотекою Читацьке об'єднання "Коло натхнення" дає їм можливість спілкуватися, демонструвати свої таланти, ділитися своїми надбаннями і надихати нас і один одного на нові творчі кроки.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар