середа, листопада 1

Запорізька книжкова толока.

     Приємно взяти у руки цікаву книжку, та йще й гарно оформлену, поринути у світ героїв, дізнатися і відчути щось нове. 
Після прочитання книги, яка сподобалася виникає бажання познайомитися з автором, поспілкуватися із ним. Та чи можливо це?
      Так, це можливо на Запорізький книжковій толоці. Вже третій рік поспіль вона збирає кращих українських авторів і кожен бажаючий може прийти сюди і познайомитися з улюбленим письменником. На толоку приїджають вже відомі в Україні письменники, а також тут спалахують яркими зірками нові імена. Широкий вибір кращих видань присутній на книжкових виставках. Різноманітні майстер-класи та перфоменси проводяться для гостей заходу.
  Цього разу ми вирішили відвідати зустріч з чотирма чудовими українськими письменницями - членами Львівського жіночого літературного клубу, авторками збірки оповідань "Львів. Кава. Любов", яка вже полюбилася нашим читачам - Нікою Ніколео, Любов Долик, Наталією Лапіною та Анастасією Нікуліною.
   
Приємно, що ця книжка виявилася тільки початком, а зараз вже вийшли дві наступні книги з цієї серії - "Львів. Смаколики. Різдво" та "Львів. Вишні. Дощі". Саме ці книжки презентували авторки на книжковій толоці.
    Ми також пропонуємо вам прочитати їх, бо це цікаво, бо це книги, які підіймають настрій.
      Тепер книга "Львів. Смаколики. Різдво" є у нашій бібліотеці.


Немає коментарів:

Опублікувати коментар