четвер, червня 22

Зелене свято у травах іде...

Наша бібліотека продовжує працювати за колективним бібліотечним проектом "Запорізька феєрія мандрів" і проводити незвичайні і цікаві заходи для наших читачів. У червні відбулася народознавча мандрівка "Зелене свято у травах іде..." Її було присвячено початку літа і головним чином відомому і улюбленому багатьма українцями православному святу Святої Трійці.
Як відомо, це свято має язичницькі корені і прийшло до нас з давнини. Початок літа знаменував собою пробудження природи, прихід теплої пори року і сподівання на хороший вражай. Його святкували на природі: співали, танцювали, влаштовували різноманітні ігри, ворожіння. Ми вирішили не відступати від традицій і провели наш захід на острові Хортиця - зеленій перлині нашого краю.
Учасники вояжу занурилися у світ природи, милувалися прекрасними краєвидами, квітами і травами, спілкувалися, співали пісні, а також прийняли участь у вікторині "Що ти знаєшь про свято Святої Трійці?". 
Чудова літня погода сприяла нашій мандрівці.
В цьому році це не останній захід, який ми будемо проводити на природі, тому слідкуйте за нашими анонсами і мандруйте разом з нами!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар