субота, березня 18

Театр. Опускається завіса...

Сьогодні читачі нашої бібліотеки потрапили у чарівний світ танцю завдяки казці-балету "Герда та Кай" у постановці Запорізького муніципального театру танцю. Знайому нам з дитинства історію, яку написав відомим данський казкар Ганс Христіан Андерсен, представили нам по-новому у талановитій і яскравій балетній постановці.
Доречі цей спектакль приймає участь у Фестивалі "Січеславна", який став справжнім центром театрального життя Придніпров'я.
Організували і присвятили ми свій захід Театральні зустрічі "Театр. Опускається завіса..." до Міжнародного дня театру, який святкують 28 березня, а також у рамках нашого Бібліотечного проекту "Запорізька феєрія мандрів".
Хоча білети на цей балет не такі вже й дорогі, але багато хто з наших читачів, які переважно пенсіонери, не мають можливості часто відвідувати вистави. Тому ми особливо вдячні Театру танцю і його директору Ларисі Степанівні Неверовій за надану можливість і безкоштовні білети.
Ми отримали особливі враження. Одна з наших читачок - учасниць заходу сказала, що в неї немає слів щоб виразити свої почуття, настільки прекрасними були декорації, музичне оформлення, костюми і балет.

Бажаємо улюбленому колективу перемоги у конкурсі, а всім, хто ще не бував на його виставах, обов'язково знайти час і поринути хоча б на годину у чарівний світ балету, музики і почуттів!


Немає коментарів:

Опублікувати коментар