пʼятниця, березня 17

Бібліотечка українського воїна.


Можливо не всі мешканці міста Запоріжжя знають, але на залізничній станції Запоріжжя - 1 знаходиться місце, де завжди раді допомогти воїнам АТО. Називається воно Волонтерський центр "Солдатський привал".
Створено його на кошти залізниці і волонтерів, тобто всіх мешканців Запоріжжя, які мають бажання допомогти. Тут наші українські воїни, які слідують з Донбасу додому, або навпаки на місце бойових дій зупиняються на декілька днів. 
"Солдатський привал" - це не просто перевалочний пункт, але й надійний притулок для бійців, де їх нагодують, нададуть теплу, затишну постіль, випруть одяг.

Тут солдатам готують їжу і тут вони сплять.


За два роки, які діє цей центр, через нього пройшли учасники різних об'єднанть, полків і загонів. Вони залишил таку пам'ять на стіні, як  згадку про себе і вдячніть за піклування. Це значки їх угрупувань.


Господинями "Солдатьського привалу", які дбають про наших солдатів, є ці чудові жінки.

Наша бібліотека для того щоб час, який проводять воїни АТО в цьому центрі, був не нудним чеканням, а цікавим і корисним дозвіллям, відкрила тут пересувний пункт видачі книг. Тепер він працює раз на тиждень по четвергах.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар