четвер, січня 26

"Запорізька феєрія мандрів"

Ви любите мандрувати? Вас манять невідомі країни, дальні береги та чудеса світу? Як здійснити ці бажання якщо не маєш часу, коштів, або сил та здоровя на далекі мандрівки?
Треба звернутися до Бібліотеки-філії № 6 ЦБС для дорослих нашого міста. Вчора у нас пройшла презентація нового Бібліотечного проекту «Запорізька феєрія мандрів».

Чому саме така тема була обрана для проекту?

Наша бібліотека спеціалізується на обслуговуванні людей зрілого віку, але не дивлячись на це наші читачі дуже активні і такі форми роботи як, походи на острів Хортицю, екскурсії містом, відвідування вистав разом користуються попитом вже не перший рік. Ми вирішили розвинути цей
напрямок роботи ще й тому, що 2017 рік обявлено ООН роком Міжнародного сталого розвитку туризму, також 2017 - буде роком Японії в Україні. Сподіваємося що разом з читачами ми будемо мандрувати найцікавішими місцями планети віртуально, а також вивчатимемо разом рідний край. В нас є також багато цікавого! А чи знаєте ви що у Запоріжжі є понад 10 музеїв. Деякі з них такі як, наприклад, Музей історії зброї або Музей техніки «Фаетон» ексклюзивні і знаходяться тільки в нашому місті.

Перша віртуальна мандрівка розпочалася безпосередньо на презентації. Учасники заходу поринули у справжній вальс квітів і завдяки фото-мандрівці змогли побачити один з найяскравіших і найкрасивіших ландшафтних парків світу Койкенхоф, який знаходиться у Голандії. Цей парк працює тільки два місяці на рік у квітні і травні і вражає різноманіттям і красою цибулинних рослин.

Розвиток туризму, як вважають в ООН, буде сприяти кращому порозумінню між народами, розвитку шанобливого ставлення до культурної спадщини і культурних цінностей.

Бібліотека-філія № 6 пропонує мандрувати разом всім мешканцям міста Запоріжжя, бо мандри розширюють і змінюють світогляд!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар