пʼятниця, жовтня 14

Кохане місто в синій димці тане.

   14 жовтня - видатна дата для нашого міста і для всієї України. По-перше це День Запоріжжя, який проголошено на честь його  визволення від німецько-фашистських загарбників. Також це День запорозького козацтва і Свято Покрова Божої матері, яку вони дуже шанували. Вже другий рік 14 жовтня також святкують День захисника України.
  Ми не могли не приділити уваги такій знаменній даті. Напередодні ми зустрілися з активом Спілки ветеранів і провели Музично-літературний калейдоскоп "Кохане місто в синій димці тане". Краєзнавчий характер цей захід носив також і тому, що у ці дні свій ювілей святкував відомий запоріжський письменник, журналіст Костянтин Сушко.

  Початок заходу було
присвячено огляду книг Костянтина Івановича і розповіді про нашого видатного земляка. 
Цікаві факти про наше місто, а також вікторина "Невідоме Запоріжжя" допомогли учасникам дізнатися багато нового.
У нашому краї народилося і проживає багато талановитих людей: письменників, поетів, музикантів, художників, акторів. Ми із великим задоволенням декламували вірші Володимира Красильникова, козацькі жарти Петра Ребра.
Завершився захід музичною частиною. При спільці ветеранів є чудовий музичний квартет. Учасники квартету заспівали українські пісні, пісні воєних часів. 
Захід завершився на дуже позитивній ноті.Немає коментарів:

Опублікувати коментар